Uzun süredir birlikte olan Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman çifti, 4 Ağustos’ ta Kuruçeşme Suada’ da düzenlenen nikah töreniyle evlendi. Gelinoluyorum.com olarak kendilerine mutluluklar diliyoruz tabi ki öncelikle.

Basından kimsenin düğüne katılmasına izin verilmediği için ancak katılımcıların sosyal medya hesaplarından paylaştığı resimlerle yetinmek zorunda kaldık maalesef. Fakat yine de ünlülerin düğünleri kategorisinde yer verdiğimiz nikah töreni için, derlediğimiz resimlerden Öykü Gürman’ın gelinliğinin oldukça zarif ve sade olduğunu siz de görebilirsiniz.

Ağ kesim bir gelinlik modeli tercih eden Öykü Gürman’ın gelinliğinde, kumaş detaylarında ise işlemeli güpür dantel ve tül karışımı kullanılmış. Ve yine gelin duvağı da güpür detayla süslenmiş görebildiğimiz kadarıyla. Bizim gibi merak edenler için, ufak bir araştırma yapmamıza rağmen maalesef Öykü Gürman’ın gelinliğinin hangi marka olduğunu, kim tarafından tasarlandığını maalesef bulamadık. Fakat tasarımları Vakko’ nun gelinlik modellerine benziyor onu da gözden kaçırmadık 🙂

Her ikisi de müzisyen olan Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman çiftinin düğün davetiyeleri de kendilerine yakışır, oldukça şık bir davetiye olmuş bu arada.

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman Davetiye
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman Davetiye
Öykü Gürmanın Gelinliği
Öykü Gürman Gelinlik – 2
Öykü Gürman Gelinlik
Öykü Gürman Gelinlik – 1
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman – 1
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman Evlendi
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman – 2
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman Düğün
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman Düğün
Yavuz Bingöl Öykü Gürman Nikah
Yavuz Bingöl Öykü Gürman – 3
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman Düğün Arabası
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman Düğün Arabası

Düğün resimlerinin hemen altında da çiftin beraber seslendirdiği bir türküyü de ekleyelim dedik.

Yavuz Bingöl & Öykü Gürman –  Bir Gönüle Aşk Girince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here