Alyans modelinizi belirlerken bir çok farklı kriteri göz önüne alarak bir seçim yapmak zorundasınız. Her kadın pırlanta ya da elmas taşlarla süslenmiş bir alyans sahibi olmak ister ama tabi ki en büyük kriter olan bütçe, burada seçiminizde siz yön veriyor. Erkekler için çok önemli bir sorun teşkil etmese de, kadınlar için düğün hazırlığında her ayrıntının olduğu gibi alyans da önemli bir detaydır.

Seçtiğiniz alyans modeli günlük elbisenize göre takıp çıkaracağınız bir takı gibi değil, bir ömür boyunca parmağınızda kalacak evliliğinizin bir bakıma simgesi oluyor. Bu yüzden size en uygun alyans modelini seçmek bu açıdan da önemlidir.

Alyans denince gerçi akla hemen klasik olarak sarı veya beyaz altından imal edilen yüzükler geliyor. Gerçi son dönemlerde bronz altın da trend hale geldi ama yine de damatla beraber aynı yüzük modelini kullanmak isteyenlerin tercihi en çok beyaz altından yana oluyor. Bu şekilde klasik model tercihi yapan çiftlerin işi biraz daha rahat oluyor. Parmak ölçünüzle beraber yüzük seçiminizi yaparak kısa bir sürede alyansınızı kuyumcudan temin edebiliyorsunuz. Fakat özel tasarımlı, kişiye özel alyans isteyen çiftlerin en az 2 ay önceden modelleri incelemeye başlaması gerekiyor. İyi bir kuyumcu bulmak, modeli beğenmek, taşların temin edilmesi, yüzük tasarımı, ön sunum vs… Bu süreç aslında uzadıkça uzuyor.

Biz de bu sebep kadınlar için alyans modeli seçiminde onlara yardımcı olacak 18 farklı taşlarla süslenmiş alyans modelini derledik. Belki aralarından size fikir verebilecek bir model çıkar…

Kalp Motifli Taşlı Alyans Modeli Dalgalı Taşlı Alyans Modeli Pırlanta Taşlı Alyans Altın Tek Taşlı Alyans Beyaz Altın Taşlı Alyans Tek Taşlı Beyaz Altın Alyans 3 Taşlı Altın Taşlı Alyans Modeli Beyaz Altın Tam Tur Taşlı Alyans İşlemli Taşlı Alyans Modeli Gülaylar Altın Taşlı Alyans Modeli Altınbaş Tam Tur Alyans Modeli Atasay Taşlı Alyans Modeli Aris 7 Taşlı Alyans Modeli Elmas Taşlı Alyans Modeli Tek Taş Alyans Modeli Tam Tur Alyans Modeli Beyaz Altın Burgu Alyans Modeli Altın Kaplama Taşlı Alyans Modeli

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here