Gelinlik denilince bembeyaz hayaller kuran gelin adaylarının aksine biraz daha farklılık arayan, hele ki ülkemizde giymenin cesaret istediği siyah gelinliklerden bir derleme yapalım diye düşündük.

Geneli yurt dışında olan ünlülerin pembe, sarı, mavi vs… gibi birçok farklı renkte giyindiği gelinliklere alışığız ama bazen de bu ünlü yüzler siyah tercih ediyor ki bunları hemen aşağıda görebilirsiniz.

Aslında siyah gelinlik denilince matem havasında geçene bir düğün, gotik tarza sahip bir gelin ya da tamamen marjinal olmak adına siyah tercih eden bir gelin akıllara gelebilir. Biz de her ne kadar bu durum anormal gözükse de internette biraz gezinince yurt dışında siyah gelinliğin bir dönem trend haline geldiğini ve dantel işlemelerin gerçekten bazı gelinliklerde gerçekten çok şık durduğunu söyleyebilirim.

Özellikle Tina Turner, Avril Lavigne, Sarah Jessica Parker ve Shenae Grimes siyah gelinlik modasının öncülerinden sayılabilir. Ve Galia Lahav, Vera Wang gibi ünlü markaların sadece siyah gelinlik üzerine kreasyonları olduğunu bilgisini de vermiş olalım.

Gerçekten de gelen davetlilerin düğüne dair akıllarında kalıcı başka ne tür bir ayrıntı olabilir. Bu gelinlikleri giymek cesaret ister diyelim ve siyah gelinlik modellerinden oluşan 25 gelinliği sizlerle paylaşalım.

Avril Lavigne Siyah Gelinlik Tina Turner Siyah Gelinlik Sarah Jessica Parker Siyah Gelinlik Shenae Grimes Siyah Gelinlik Siyah Gelinlik Modelleri - 1 Siyah Gelinlik Modelleri - 2 Siyah Gelinlik Modelleri - 3 Siyah Gelinlik Modelleri - 4 Siyah Gelinlik Modelleri - 5 Siyah Gelinlik Modelleri - 6 Siyah Gelinlik Modelleri - 7 Siyah Gelinlik Modelleri - 8 Siyah Gelinlik Modelleri - 9 Siyah Gelinlik Modelleri - 10 Siyah Gelinlik Modelleri - 11 Siyah Gelinlik Modelleri - 12 Siyah Gelinlik Modelleri - 13 Siyah Gelinlik Modelleri - 14 Siyah Gelinlik Modelleri - 15 Siyah Gelinlik Modelleri - 16 Siyah Gelinlik Modelleri - 17 Siyah Gelinlik Modelleri - 18 Siyah Gelinlik Modelleri - 19 Siyah Gelinlik Modelleri - 20 Siyah Gelinlik Modelleri - 21

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here