Reklam ve İş Birliği

Reklam, bir hizmetinizi ve ürününüzü daha çok insana ulaşmasını sağlayan en temel yöntemlerden biridir. Eğer sizin de daha fazla insana ulaşmasını istediğiniz bir yönünüz var ise size gelinoluyorum.com internet sitesi içerisinde verebileceğiniz reklamlardan bahsetmeliyiz.

Tanıtım Yazıları

İnternet sitelerinde en çok kullanılan ve en etkin reklam modellerinden biridir. Hizmetiniz veya ürününüz ile alakalı, özgün ve SEO uyumlu yazılan yazılar sayesinde ziyaretçilere kendinizi daha rahat ulaştırabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Google’ın internet siteleri için verdiği puanlar sıralamayı etkiler. Bu reklam modelinin bir diğer yararlı tarafı ise, bağlantı verdiğiniz internet sitenizin güvenilirlik puanlarını artmasına yardımcı olmasıdır.

Banner Reklamlar

Banner Reklamlar, gelinoluyorum.com sitesine verebileceğiniz bir diğer reklam türüdür. Belirli boyutlara sahip ister haraketli ister sabit, genellikle çoğunluğu görsel olarak hazırlanan reklam çalışmanızı sitemize yerleştiriyoruz. Bu sayede ziyaretçilerimiz arasından ilgisini çekenler, bu reklam sayesinde ürünün veya hizmetin bulunduğu sayfaya yönlenmektedir.

Eğer sizde sitemizde reklamlarınızın gözükmesini istiyorsanız bizimle burayı tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.