Pelin Karahan & Erdinç Bekiroğlu

Ekranların en uzun soluklu yapımlarından biri olan “Kavak Yelleri” dizisinin güzel “Aslı”Pelin Karahan geçtiğimiz günlerde yıldırım nikahıyla evlenmiş! Hem de Barcelona’da, hem dee hiç bir davetlinin olmadığı baş başa bir törenle.

Pelin Karahan ve eşi Erdinç Bekiroğlu’nun  bu sürpriz evlilikle ilgili yaptığı basın açıklaması ise şöyle:

Pelin Karahan spor salonunda tanıştığı pilates ve fitness hocası Erdinç Bekiroğlu ile ilgili “Erdinç’i tanıdıkça da ne kadar farklı biri olduğunu gördüm ve ona aşkım büyüdü. Erdinç, etrafımdaki herkesten çok farklıydı. Düşünce tarzı, hayata bakışı, hayattan beklentileri, değerleri ve prensiplerini tanıdıkça beni çok etkiledi. Çocukluktan beri en büyük hayalim olan aile kurmak için en doğru insanı buldum. Dizinin sona ermesi ve evlilik çok yakın zamanlara denk geldi. Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum aile kurma konusunda ilk adımı evlilik ile attım artık diğer çocukluk hayalim olan yiyecek konusunda bir iş edinmeye yöneleceğim” diye konuştu. Erdinç Bekiroğlu ise, “İşim gereği birçok ünlü isim ile çalıştım ve itiraf edeyim bu konuda bir önyargım vardı. İş hayatımda çok prensipliyimdir. İşin içine duygular girince profesyonellikten uzaklaşır insan ve bu kimseye fayda sağlamaz. Ama ben Pelin’i, Pelin de beni tanımaya başladıkça birbirimiz için doğru insan olduğumuzu hissettik ve bu bizi hızla nikah masasına götürdü. Çok mutluyum” dedi.

Barcelona şehri onlar için çok özel bir yer olduğundan evliliklerinin bu şehirde başlamasını istemiş genç çift. Barcelona’da onları kimse tanımadığı için de çok farklı bir deneyim yaşama fırsatı bulmuşlar. Çünkü nikâh sonrası Barcelona sokaklarında gelinlik ve damatlıkla dolaşmışlar ve romantik fotoğraflar çektirmişler.

Pelin Karahan & Erdinç Bekiroğlu

Karahan’ın gelinliği Aydın Göynü imzasını taşıyormuş. Sezonun tüm trendlerini görmek mümkün gelinlikte. Dantel kollar, balık etek, doğal görünümlü saçlar vs. Açıkçası giyen güzel olunca her şey yakışıyor ama gerçekten de çok güzel bir gelinlik bize göre. Gelin tacından, etek uçlarındaki dantel detaylara kadar abartmadan şık ve zarif görünmeyi başarmış.

Genç çifti tebrik ederiz!! Onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here