Gelin buketi için eğer tek bir çiçek seçeneği olsaydı, birçok gelin için bu seçim kesinlikle orkideden yana olurdu. Her rengi görsel açıdan etkileyici güzellikle olan orkidelerin, gelinliğe en çok yakışanı mor ve beyaz tonlarında yapılmış gelin buketleri olduğunu düşünerek bu konuda yer vermek istedim.

Orkidenin ön planda olduğu gelin buketinde, yine aynı tonlarda tamamlayıcı olarak kullanılan gül ve lilyumlarla da oldukça göz alıcı bir aranjman yapılabilir. Hatta alttaki gelin buketlerini incelerken görebileceğiniz üzere, tek bir renge de bağlı kalmadan mor, pembe, mavi ve yeşil renkte çiçeklerle süslenmiş bir gelin çiçeği de özellikle düğün fotoğrafı çekilirken mükemmel bir görsellik katabilir.

Daha önce benzer bir yazı olan Sonbahar Düğünü 17 Gelin Çiçeği konusunda da görebileceğiniz pastel tonlarda da güzel bir uyum sağlayabilen orkide gelin çiçekleri, her mevsimde kullanılabilir.

İşte sizin için derlediğimiz 16 tane birbirinden güzel orkide gelin çiçeği modelleri;

Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 1 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 2 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 3 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 4 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 5 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 6 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 7 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 8 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 9 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 10 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 11 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 12 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 13 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 14 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 15 Orkide Gelin Çiçeği Modelleri - 16

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here