Bugün son girdiğim yazıda, artık sitede ağırlığı abiye modelleri üzerine vereceğim demiştim ama yine dayanamayıp gelin aksesuarlarını incelerken Olivia Headpieces markasını keşfettim. Markayı biraz araştırınca Kanada’ da faaliyet gösteren ve yurt dışına da gönderip yapan orta ölçekli, bilinirliği pek olmayan bir firma olarak görülse de daha önce nasıl denk gelmedim epey şaşırdım. Çünkü saç aksesuarları gerçekten müthiş. Gelin tacı veya gelin tokası olarak kategorilendirmek de olmuyor. Çünkü son zamanlardaki düğünlerde, hepsi birbirinin kopyası gibi olan gelin topuzu yerine buradaki gelin saçı aksesuarlarını kullanarak bambaşka bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Koleksiyonun tamamı gelinleri düşünerek tasarlanmış ve hepsi birbirinden güzel olan markanın sloganı “Eğlenceli ve cesur gelinlik aksesuarları”. Logosunun da neden kurt şeklinde olduğunu; kurtların cesur, güzel, güçlü ve zeki olduğunu söylemiş Sandra Silveyra adlı tasarımcısı.

Saç aksesuarlarının güzel olmasının yanına bir de fotoğraf çekimi için kullandıkları modelin de güzelliği eklenince, ortaya gerçekten ilgi çekici bir tasarım çıkmış.

Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 13 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 12 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 11 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 10 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 9 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 8 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 7 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 6 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 5 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 4 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 3 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 2 Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarı - 1

 

 

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here