Önümüzdeki hafta Murat Dalkılıç’ la dünya evine girecek olan Merve Boluğur için dün  Emirgan’ da Pelin Karahan, Ceylan Çapa, Eliz Sakuçoğlu  gibi bir çok ünlü ismin de davetli olduğu kına gecesi gerçekleştirildi.

Kına gecesine önce beyaz elbisesiyle başlayan Merve Boluğur, gecenin ilerleyen saatlerinde geleneksel kaftanıyla tahta çıkıp, Muhteşem Yüzyıl’ da ki Nurbanu Sultan karakterine yeniden büründü.

Merve Boluğur Kına Gecesi Kaftan

Merve Boluğur’ un kendi Instagram hesabından yazdığına göre; kına gecesinde giydiği elbise Selma Çilek imzalı, tacı ise gaiosdesign tarafından tasarlanmış.

Merve Boluğur Kına Gecesi Beyaz ElbiseKına gecesi devam ederken Murat Dalkılıç’ ta geceye arkadaşlarıyla birlikte dahil olup, müstakbel eşine yazdığı şarkısını birlikte söylediler.

Ardından da Murat Dalkılıç’ ın arkadaşları hep bir ağızdan “Senin adın bundan sonra Merve Dalkılıç” diye tempo tuttular.

Merve Boluğur geleneksel kına kaftanıyla salona girişi

Merve Boluğur’ un kına gecesine ait Instagram’ a düşen fotoğrafları ve Murat Dalkılıç’ la birlikte söyledikleri şarkının videosunu konuya ekliyoruz.

Merve Boluğur Kına Gecesi 7

Merve Boluğur Kına Gecesi 5

Merve Boluğur Kına Gecesi 4

Merve Boluğur Kına Gecesi 3

Merve Boluğur Kına Gecesi 4

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Kına Gecesinden

Merve Boluğurun Kına Gecesinden - Pelin Karahan

Merve Boluğur Kına Gecesi 8

Merve Boluğur Kına Gecesi 2

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here