Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’ın düğünlerine ait fotoğrafları, videoları ve diğer detayları Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Evlendi! konusunda paylaşmıştık. İstanbul’ da gerçekleşen ilk düğün ve Çeşme’ de aile ve yakın arkadaşların davetli olduğunu ikinci düğüne dair detayları merak edenler için belirtmiş olalım öncelikle.


Merve Boluğur Gelinlik

Merve Boluğur, İstanbul’ da ki ilk düğünde sade ve zarif bir gelinlik modeli tercihi yapmış doğrusu.

Merve Boluğur Gelinlik Modeli

 

Gelinliğin markası “Berta Bridal” ve ülkemizde mağazası bulunmamasına rağmen, Beşiktaş ve Suadiye’ deki Vakko Wedding mağazalarında, Berta Bridal’ a ait tasarımları satın almak mümkün.

Merve Boluğur Berta Bridal

Dar, balık kesim ve gereksiz abartıdan uzak çok asil bir gelinlik seçimi yapmış gerçekten de.

Merve Boluğur Gelin Makyajı Sırt dekolteli ve güpür dantel işlemeli gelinliğe, yine dantel işlemeli şık ve uzun bir duvak eşlik etmiş.

Merve Boluğur Gelinlik Duvağı

Yine bütün tercihleri gibi sade bir gelin makyajı, topuz şeklinde toplanmış gelin saçı ve pembe güllerden oluşan gelin çiçeğini tercih eden genç oyuncuya ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Çeşme’ de gerçekleşen düğünde ise fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi ilk düğünde evden çıkarken kullandığı, kolları ve etek uçları püsküllü, kısa bir gelinlik tercih etmiş.

Merve Boluğur Çeşme Düğün Gelinliği

Bu gelinlik de Zeynep Erdoğan imzalı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here