Artık nikahlarda klasik nikah şekerinin yerini daha kalıcı ve kesinlikle daha işe yarar hediyeler vermek almış durumda. Hem daha yaratıcı hem de gerçekten kullanışlı hediyeler dağıtmak, bu mutlu günde sizi yalnız bırakmayan sevdiklerinize nikahtan sonra da her gördüklerinde, sizi hatırlamaları için bir hediye vermiş oluyorsunuz.

Farklı nikah şekeri fikirleri olarak; üzerinde size dair bir görsel olan bardak altlığı, içinde küçük şekerlemelerin olduğu ufak bir kavanoz veya yine içinde lavanta kokusu olan bir cam şişe düşünülebilir. Ya da daha anlamlı bir nikah şekeri önerisi olarak seçtiğiniz bir bitkinin tohumunu keselere koyup dağıtabilirsiniz. Aynı mantıkla daha düşük bir maliyetle tohum bombası olarak adlandırılan ve kısa bir sürede filizlenip kır çiçeği tohumları da düşünülebilir.

Bu bahsettiklerimiz için farklı örneklerden oluşan içerikler hazırlayacağız ama biz konumuza dönersek eğer; gelin ve damadın resimlerinin olduğu ya da sadece isim ve nikah tarihinizin bulunduğu özel tasarım yaptırabileceğiniz magnet nikah şekerleri modellerinden bir derleme hazırladık.

Doğal taş malzemeden imal edilen magnet nikah şekerlerinin 100 adedinin ortalama fiyatları 200 TL – 350 TL arası olurken, özel tasarımlı ve resimli olanların fiyatı yine 100 adet için ortalama 100 TL – 250 TL arası değişiyor. Eğer tasarımı ve malzemesi çok da önemli değil sadece ucuz olsun diye düşünüyorsanız da 100 adedini 50-60 TL arasına da sipariş verebileceğiniz mıknatıs nikah şekerleri bulabilirsiniz.

Biz her modelden örnekler vermeye çalışarak 11 farklı magnet nikah şekeri modellerinden bir derleme oluşturduk. Umarım ilham alabileceğiniz bir model çıkar karşınıza.

Taş Magnet Nikah Şekeri Pembe Magnet Nikah Şekeri Polaraid Magnet Nikah Şekeri Ahşap Magnet Nikah Şekeri Poloraid Magnet Nikah Şekeri Resimli Magnet Nikah Şekeri Resimli Mıknatıslı Nikah Şekeri Resimli Magnet Nikah Şekeri Ucuz Magnet Nikah Şekeri Magnet Nikah Şekeri Taş Malzeme Magnet Nikah Şekeri Taş Magnet Nikah Şekeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here