Danimarkalı ünlü takı tasarımcısı Jannie Baltzer’in kendi ismini verdiği markası için yarattığı 2016 gelin saçı aksesuarlarını inceleyeceğiz bu yazımızda. Daha önce site sitede yer verdiğimiz Olivia Headpieces Gelin Saçı Aksesuarları benzeri, kadınsılığı ön planda tutarak, ince detaylarla birlikte çekici bir görünüm sunmayı amaçlıyor.

Çek kristalleri, parlak inciler ve fransız dantelini de tasarımlarında kullanan Jannie Baltzer, gelin saçı aksesuarları koleksiyonunu oluştururken 1920′ lerin Holywood yıldızlarından ilham aldığını belirtmiş. Ayrıca bu seneki 2016 koleksiyonu için de, İskandinav doğasının ışıltısını ve hafifliğini tasarımlarına yansıttığını söylemiş.

Her saç modeli için kullanılabilen ve abartıdan uzak tasarımlar, romantik gelinlik konsepti düşünen gelin adayları için birebir.

Şimdilik ülkemizde herhangi bir satış noktası olmasa da internetten dünyanın her yerine gönderim yapabiliyorlar. Fiyatları ortalama 800 TL ile 1500 TL arasında değişen bu gelin aksesuarları neredeyse gelinlik fiyatında olsa da yine de ilgimizi çekmeyi başardı.
Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Celine Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Darling Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Freja Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Holly Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Josefine Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Kamille Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Liberty Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Mabel Veil Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Mathilda Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Sienna Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Silke Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Theo Halo Jannie Baltzer 2016 Gelin Saçı Aksesuarları - Vilde

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here