Belki de gelinlik modellerinden sonra en çok sitede yer verdiğimiz konuların başında gelin saçı modelleri geliyor. Bu tip görsel paylaşımlar için sürekli Instagram, Pinterest, Tumblr gibi sosyal ağları geziyor ve yine bu gezinti sırasında 21 adet romantik gelinlik ya da abiye için romantik topuz modelini listeledik.

Küçük saç aksesuarları ile çok şık bir görünüme sahip olabilen topuz modelleri hem her sezonun vazgeçilmezi hem de şu sıralar gerçekleşen düğünlerde oldukça trend olduğundan hemen bu modelleri sizlere sunalım istedik.

Listede hem örgülü topuz modeller hem dağınık topuz modelleri hem de kabarık topuz modelleri olduğundan biz de hepsini harmanlayıp romantik topuz modelleri olarak isimlendirdik. Umarız içlerinden hoşunuza giden bir model çıkar.

Dağınık Topuz Modelleri - 1 Dağınık Topuz Modelleri - 2 Dağınık Topuz Modelleri - 3 Dağınık Topuz Modelleri - 4 Dağınık Topuz Modelleri - 5 Dağınık Topuz Modelleri - 6 Dağınık Topuz Modelleri - 7 Dağınık Topuz Modelleri - 8 Dağınık Topuz Modelleri - 9 Dalgalı Topuz Modelleri - 1 Dalgalı Topuz Modelleri - 2 Dalgalı Topuz Modelleri - 3 Dalgalı Topuz Modelleri - 4 Klasik Topuz Modelleri - 1 Örgülü Topuz Modelleri - 1 Örgülü Topuz Modelleri - 2 Örgülü Topuz Modelleri - 3 Örgülü Topuz Modelleri - 4 Örgülü Topuz Modelleri - 5 Örgülü Topuz Modelleri - 6 Örgülü Topuz Modelleri - 7

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here