Gelinlik modeli seçimi, saç, makyaj, ayakkabı vs. derken, yine atlanmaması ve düğün gününden önce düşünülmesi gereken bir ayrıntı olan, düğünde kullanabileceğiniz parfüm seçeneği konusunda size birbirinden farklı 10 gelin parfümü alternatifi sunalım istedik.

Gerçi en iyi parfüm seçimi her zaman söylendiği gibi yine düğün günün de dahi teninize en çok yakışan parfüm olacaktır. Günlük hayatınızda kullanacağınız parfüm için bile sırf başkalarının tavsiyelere bakarak parfüm alınmaması gibi düğünde de bu şekilde bir kullanımdan uzak durmalısınız. Burada önemli olan parfümün teninize yakışması, hafif ve mümkünse de biraz kalıcı olması. Düğünde sürekli hareket halinde olacağınız için yürürken arkanızda ağır bir koku bırakmak veya davetlilerle fotoğraf çektirirken yanınızdakileri rahatsız edecek kadar ağır bir koku kullanmak pek de hoş olmayacaktır.

Listede de yer verdiğimiz parfümlerin bir çoğu hafif ve etkisi uzun süreli parfümlerden oluşuyor. Belli bir sıralamaya göre değil, rastgele sıraladık parfümleri. Belki günlük yaşantısında da buna benzer parfüm kullanmak isteyen hanımları düşünerek, Türkiye’ de bugün için geçerli olan ortalama fiyatlarını da yanında ekledik ki

Son olarak da yine burada gördüğünüz parfümleri sipariş vermeden önce mutlaka denemenizi öneriyoruz.

1. Valentino Valentina

İçeriğinde bergamot, yasemin ve yumrunun yanında, çilek kokusunu barındıran İtalyan Valentino markasının ürünü olan Valentina; zarafetin yanı sıra kadınsılığı ön plana çıkarmayı hedeflemiş. Özellikle açık havada gerçekleşen yaz düğünleri için tercih edilebilir bir parfüm olan Valentina’ nın fiyatı 300 TL.

Valentino Valentina

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here