Contrex Su

Düğün öncesi yaşanan en önemli olaylardan birisi de kilo kontrolüdür. Bu yazımızda klasik Türk tipi dediğimiz balık etli gelin adaylarına sesleniyoruz 😉 Nişandan sonra rejimler ve kilo verme çabaları başlar. İşte yapılan rejimler sırasında denemekte fayda gördüğümüz yeni bir şey öğrendik ve ilgimizi çeken her türlü yenilikte olduğu gibi bunu da sizlerle paylaşmak istedik.

Geçen sene nisan ayı gibi Türkiye pazarına sunulmuş olsa da biz yeni tanıştık Contrex Su ile. Su bildiğiniz su sadece içerisindeki kalsiyum ve magnezyum oranı yüksek. Bu sayede kilo vermenize yardımcı oluyormuş. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kilo verdirmiyor sadece rejim yapanlara yardımcı oluyor.

Aşağıda basın bültenini okuyup daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

“Contrex Doğal Mineralli Su”, Nestle Waters güvencesiyle Türkiye pazarına merhaba dedi. Fransa’da fransız kadınlarının bir numaralı tercihi olan Contrex, yüksek orandaki kalsiyum ve magnezyum içeriğiyle diyet dönemlerinde bu minerallerin eksikliğini ve halsizlik hissini azaltıyor. En önemlisi de vücudu toksinlerden arındırarak kilo vermeyeyardımcı oluyor.
Contrex doğal yapısında bulunan zengin kalsiyum sayesinde, diyet dönemlerinde kısıtlı tüketilen peynir, süt gibi kalsiyum zengini gıdaların yerine günlük kalsiyum ihtiyacının %58’ini karşılıyor.
Diyet döneminde uzak durulan çikolata ve kuru meyvelerde bolca bulunan, sinir sistemi için oldukça önemli olan, metabolizmayı hızlandıran günlük magnezyum ihtiyacının % 24’ü Contrex sayesinde karşılanıyor.
Vücudu toksinlerden arındırmasıyla da kilo vermeye yardımcı olan, Fransa’nın First Lady’si Carla Bruni’nin de vazgeçilmezleri arasında yer alan Contrex’le türk kadınları da fransız kadınlarının formda kalma sırrına ortak olacak.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here