Her kızın büyük hayali gelinlik giymektir. Gelinliğinizi doğru kombinler ile taçlandırmak ve en iyi şekilde taşıyabilmek de oldukça zorlu bir iştir. Bu planlama sırasında gelinliğinizin modeline uygunluk gösteren aksesuarlardan yararlanmanıza gerekmektedir. Eğer tül detayına ev sahipliği yapan gelinlik modellerini tercih etmek isteyenlerdenseniz fazla detaya sahip olmayan mini gelin çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle hazırlayacağınız kombinde ön plana çıkacak karmaşıklığı geri plana alabilirsiniz.

İnci Detaylı Gelin Çantası Modelleri

İnci Süslemeli Gelin Çantası
İnci Süslemeli Gelin Çantası

2015 yaz sezonun hitleri arasında yer alan inci detaylı gelin çantası modelleri aynı zaman da modanın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. İnci detaylı gelin çantaları şıklığı zirveye taşımak isteyen gelinler adına oldukça idealdir.

Renkli Gelin Çantası Modelleri

Renkli Gelin Çantası Modelleri
Renkli Gelin Çantası Modelleri

Eğer gelinliğinizi marjinal form ile desteklemek isteyenlerdenseniz renkli gelin çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Gelin çantanızın rengiyle ayakkabınızın tonunu birbiri ile kombin ederek farklılığın elde edilmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Ağzı Büzgülü Gelin Çantası Modelleri
Büzgülü Gelin Kesesi Modelleri
Büzgülü Gelin Kesesi Modelleri

Fresh görünüm elde etmenize kaynaklık eden ağzı büzgülü gelin çantası modelleri aynı zaman da kullanışlı yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarz gelin çantası modellerini klasik kesime ev sahipliği yapan gelinlikler aracılığı ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Mini El Çantası

Küçük Gelin Çantası
Küçük Gelin Çantası

Mini el çantası modelleri de gelin adaylarının bir numaralı adresi olacak. Rahat kullanımı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran mini el çantası modelleri aynı zaman şık görünüme ev sahipliği yapmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here