Vogue tarafından Amerikanın en iyi 10 moda tasarımcıları arasında gösterilen “Mark Badgley” ve “James Mischka” tarafından 1988 yılında kurulan “Badgley Mischka” markası altında gece elbisesi, abiye ve kişiye özel gelinlik tasarımının yanında ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar da tasarlanıyor. Hatta 2015′ in En Güzel 25 Gelin Ayakkabısı konusunda Badgley Mischka markasına ait gelin ayakkabısı modeline de yer vermiştik.

Madonna , Catherine Zeta Jones , Jennifer Lopez , Sharon Stone , Jennifer Garner , Julia Roberts , Kate Winslet , Taylor Swift ve Sarah Jessica Parker gibi birçok tanınmış kişinin de favori markası olan Badgley Mischka, en iyi kumaşları ve kaliteli işçiliği prensip edindiğini belirtmiş kendi sitesinde.

1940′ ların Holywood havasını gelinlik tasarımlarına yansıtarak vintage tarzındaki gelinlik modelleri, 2015 için hazırlanan kreasyonda da yine oldukça yer verilmiş gibi.

Kristal süslemeli boncuklarla beraber yine değerleri taşlardan oluşan dantel işlemeler gelinlik modellerinde kullanılıyor.

Yine birçok yabancı gelinlik markasında olduğu gibi Badgley Mischka’ nın Türkiye’ de sadece Vakko’nun belirli mağazalarında olduğu bilgisini verdikten sonra, 2015 için hazırlanan gelinlik koleksiyonunu sizlerle paylaşalım.

Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 1 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 2 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 3 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 4 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 5 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 6 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 7 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 8 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 9 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 10 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 11 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 12 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 13 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 14 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 15 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 16 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 17 Badgley Mischka Gelinlik Modelleri - 18

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here