Daha önce sitede hiç yer vermediğimiz Anna Campbell markasının 2016 yılı için hazırladığı gelinlik tasarımlarına yer vereceğiz bu konumuzda.

Markaya kendi adını veren Avustralyalı gelinlik tasarımcısı Anna Campbell, “Gossamer” ismini verdiği yeni gelinlik modellerini tanımlarken; Fransız romantizminden ilham aldığını, modern zamanlardaki gelinlere hem alışılagelmiş klasik gelin zarafetini hem de gelinliğin içerisinde kendilerini daha çekici hissettirecek kadar seksi bir imza bıraktırmayı hedeflediğini belirtmiş. Ayrıca en güzel dantelleri, kumaşları el işi süslenmelerle taçlandırdığını ve bu süslemelerle birlikte geline daha kadınsı bir hava vermeyi düşünmüş.

Zaten Anna Campbell markasının hemen altta görebileceğiniz gelinlik modellerini inceleyen her gelin adayı eminim hayran kalacaktır bu modellere. Daha önce sitede yer verdiğimiz Grace Loves Lace gelinlik modelleri yazısında yine Avustralya merkezli bir gelinlik markası olduğundan bahsetmiştik. Anna Campbell’ da yine Grace Loves Lace gibi Avustralya merkezli ve yine aynı şekilde romantik gelinlik modeli arayan gelin adayları için biçilmiş kaftan. Bundan sonrasında da bu bölgeye ait gelinlik tasarımcılarının gelinlik modeli koleksiyonlarına gelinoluyorum.com içerisinde bol bol yer vermeyi düşünüyorum artık.

Normalde Avustralya dışında bir şubesi olmamasına rağmen son dönemde Amerika, Kanada, İngiltere, Brezilya, İspanya gibi daha birçok ülkede satış ofisi açan ama maalesef henüz ülkemize gelmeyen markanın gelinlik fiyatları ortalama 3000$ – 4500$ arasında değişiyor.

Buradaki gelinliklere bakıp aynını diktirmek isteyen gelin adayları için; gelinliklerde kullanılan fransız danteli, ipek şifon ve 1. sınıf el işçiliği gerektiren süslemeleri temin edip, aynı modeli size sunabilecek moda evleri de aşağı yukarı bu fiyatlara yakın bir ücret talep edecektir. Daha klasik modellere göre her gelinlik mağazasının hakkını vererek yapabileceği modeller değil. Bunu da zaten gelinlikleri biraz inceleyince siz de anlayacaksınızdır.

Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Amy - 1 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Amy - 2 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Anabella - 1 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Anabella - 2 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Anabella - 3 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Anabella - 4 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Ashlyn - 1 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Ashlyn - 2 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Ashlyn - 3 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Carolina - 1 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Carolina - 2 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Carolina - 3 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Tash - 1 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Tash - 2 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Tash - 3 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Thalia - 1 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Thalia - 2 Anna Campbell Gossamer 2016 Gelinlik Modelleri Thalia - 3

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here