Pronovias gelin taçları ile özel gelinlik kombinlerinizi kusursuz görünüme sokabilirsiniz. Stil sahibi bayanlar için gelin saçının önemini defalarca vurguladık. Bu özel gün için yaptırdığınız gelin saçınıza, küçük aksesuarlarla renk katabilirsiniz. Pronovias markasının yeni sezon için satışa çıkardığı gelin taçları, saç tarakları ve saç tokalarından oluşan resim galerisini incelemenizi öneriyoruz. Küçük bir dokunuş bu özel günde saçlarınızda farklılık yaratabilirsiniz.

Küçük Taşlara Sahip Pronovias Gelin Tacı Modelleri

Düğününüzde prensesler gibi olmak isteyenlerdenseniz gelin duvağınızı Pronovias küçük taşlara sahip gelin taçları aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Şıklığın ve zarafetin vazgeçilmezleri arasında yer alan Pronovias gelin taçları ile farklılık yaratmanın zamanı.

İnci Detaylı Pronovias Gelin Tacı Modelleri

Sade şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz inci detaylı Pronovias gelin tacı modellerini tercih edebilirsiniz. Balık etek gelinlik modellerini inci detaylı Pronovias gelin tacı aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Eğer klasik görünümü geri plana almak isteyenlerdenseniz bu tarz taç modellerini kuyruklu gelinlikler aracılığı ile destekleyebilirsiniz.

Pronovias Gelin Tarak / Toka Modelleri

En özel aksesuarlar arasında yer alan gelin saçı için tarak ve toka modelleri bu sezon da çok moda. Küçük taşlı ve desenli şekillerde olan modelleri, gelin topuzlarında kullanmak oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Pronovias Firkete Modelleri

Dantelli duvaklarınız ile bütün sağlayacak küçük taşlarla ve incilerle süslenmiş Pronovias firkete modelleri yine gelin topuzu için gerekli aksesuarlardan olacaktır. Kusursuz görünüm elde etmenize olanak tanıyan bu tarz aksesuarlar ile duru güzelliğe sahip olabilirsiniz. Her tip gelinlik modelinde şık durabilen ve gelinlerin mutlaka çantalarında bulundurması tavsiye edilen firketeler ile gelinliğinizi ve saçlarınızı şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here