Gelinliğinizi Pronovias gelin ayakkabı modelleri ile taçlandırmanın zamanı. Kalitenin vazgeçilmez isimleri arasında boy gösteren Pronovias markasına ait gelin ayakkabılarının yeni sezon tasarımlarını inceledik. Marka Pronovias olduğu için fiyatlar da biraz yüksek olsa da belki gelinliğinin altına hangi model ayakkabı giyeceğine henüz karar verememiş  hanımlar olanlar için fikir verebilir.

Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri

Tül Detaylı Pronovias Gelin Ayakkabısı

Dantelli gelinlik modellerini tercih eden hanımlar için, Pronovias’ ın tül detaylı gelin ayakkabıları tarz yaratacak bir tasarım olmuş gibi. Gelinlikle benzer işlemede, fransız danteli kullanılarak dizayn edilen bu modelleri, dediğimiz gibi biraz daha vintage tasarımlı gelinliklerle birlikte kombin edebilirsiniz.

Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri - Ornella
Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri – Ornella
Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri - Karine
Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri – Karine

İnce Topuklu Pronovias Gelin Ayakkabısı

Stil sahibi bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan ince topuklu Pronovias gelin ayakkabısı, gelinlerin en çok tercih ettiği gelin ayakkabısı modelleri arasında yer almaktadır. Bu tarz ayakkabı modelleri ile şıklığınıza şıklık katmanız içten bile değil.

Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri -  Gina
Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri – Gina

 

Saten Kaplamalı Pronovias Gelin Ayakkabısı

Pronovias’ ın önümüzdeki sene için satışa sunduğu modellerden biri de saten kaplamalı olan modeller. Klasik tarzda ve önü fiyonklu olarak tasarlanan ayakkabılar ile hem şık hem de rahat bir ayakkabı seçimi yapmış olacaksınız.

Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri -  Emilie
Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri – Emilie
Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri - Irınna
Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri – Irınna

Stiletto Tarzı Pronovias Gelin Ayakkabısı

Zarafetin göstergesi olan stiletto tarzındaki gelin ayakkabıları ile tarz yaratmak isteyenlerdenseniz, Pronovias’ ın tül detaylı olan stiletto ayakkabısını tercih edebilirsiniz.

Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri -  Gianna
Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri – Gianna

Deri Görünümlü Pronovias Ayakkabısı

Marjinal formun ön plana çıkmasına kaynaklık eden deri görünümlü Pronovias gelin ayakkabı modelleri ile kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz. 2015 yaz sezonunun da trendleri arasında da yer alan deri gelin ayakkabıları aslında en çok kullanılan ayakkabı çeşidi bildiğiniz üzere. Önü açık, dantel detaylı, klasik ve parça tüllerle süslenmiş deri gelin ayakkabıları da Pronovias’ ın bu seneki tasarımları arasında yer almış.

Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri -  Danielle
Pronovias Gelin Ayakkabısı Modelleri – Danielle

Gelinliğinizin en büyük tamamlayıcı olan Pronovias gelin ayakkabı modelleri aynı zaman da stilinizi ön plana çıkarmanız adına da oldukça idealdir. Birbirinden özel Pronovias gelin ayakkabı modellerine merhaba demenin tam zamanı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here