Haute Couture tasarımların en bilinen markalarından biri olan Zuhair Murad’ ın 2016 yılı için tasarladığı ilkbahar / yaz gelinlik modellerini sizlerle paylaşacağız.

Lübnanlı tasarımcının abiye modelleri de gelinlik modelleri de oldukça ihtişamlı ve şaşaalı olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Bu sene için tasarladığı gelinlik modelleri de yine bir çok otorite tarafından, romantizmi ve zarafeti iç içe sunan bir koleksiyon olarak tanımlanmış.

Oscar töreni de dahil olmak üzere ünlü isimlerin kırmızı halı şıklığında büyük bir pay sahibi olan Zuhair Murad, yine gelinlerin rüyalarını süsleyen tasarımlarını kumaşa dökmüş.

Dantel detayı yine baskın olarak kullanılan, kumaşlarda ise kırık beyazın yer aldığı modellerin tamamında tüller de gözle görülür şekilde gelinliğin tamamlayıcısı olarak eklenmiş.

Prenses etek ve balık etek modellerine aynı zamanda transparan etekli gelinlik modellerinin de eşlik ettiği tasarımların yine tamamına yakını straplez göğüs dekolteli ve kadınsılığı daha ön planda tutan, iddialı modeller bulunuyor.

Türkiye’ de sadece Vakko Wedding’ te bulabileceğiniz Zuhair Murad markalı gelinliklerin fiyatları 30 bin TL’ den başlıyor. Kullandığı kumaşların birinci sınıf olmasından ve sadece ülkemizde değil dünyada da oldukça popüler bir gelinlik tasarımcısı olmasından dolayı fiyatları biraz yüksek.

Biz yine de halen gelinlik modelinde kararsız olan gelin adaylarının ilham alabilmesi için tasarımları sizlere sunalım.

zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri paige zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri pam zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri paola zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri paola etekli zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri particia zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri particia on zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri patsy zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri patsy etek zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri peggy zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri penny zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri penny etekli zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri perina zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri perla zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri perla etekli zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri petra zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri petra etekli zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri petra yirtmac zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri pia zuhair murad 2016 yaz gelinlik modelleri pink

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here