Ayşe Özyılmazel & Ali Taran

Bu konuda söylenebilecek her şey söylendi bizce. Daha fazla konuşmaya lüzum görmüyoruz. Diğer taraftan bir çift olarak sevimli ve hoş bulmadığımızı itiraf edelim. Ama hayat çok kısa ve büyük sözler söylememek lazım. Bir sonraki adımda karşımıza ne çıkacak bilemiyoruz. Sadece Ayşe Özyılmazel’in düğünden önce verdiği bir röportajda kocasının kendisine aldığı düğün hediyesini tüm detaylarıyla anlatmasını hiç şık bulmadığımızı belirtelim. Ki çiftlerin birbirlerine düğün hediyesi vermesi adeti de nereden çıktı şimdi hiç anlamadık. 🙂 Her neyse biz şimdi geline ve damada dönelim. Bakalım ne giymişler…

Ayşe Özyılmazel & Ali Taran
Ayşe Özyılmazel & Ali Taran

Ayşe Özyılmazel gelinlik yerine BCBG’den beyaz bir elbiseyi tercih etmiş. Duvağı Vakko Wedding, ayakkabıları ise Jimmy Choo. Buz mavisi ojeleri, aslında bu yaz çok moda. Biz de çok beğeniyoruz farklı oje renkleri. Gelinlerde de sadece kırmızı ve french manikür görmekten sıkıldık. Farklı renkler gerçekten çok hoş duruyor. Ama Ayşe’ninki olmamış nedense. Oturmayan bir şeyler var sanki. Elbise ayrı havada, duvak ayrı, saç deseniz özensizce salık bırakılmış.

Ayşe Özyılmazel & Ali Taran

Tam bir “azgın teke” sendromu yaşayan Ali Taran ise kendini 20 yaşının baharında zannettiği için siyah converse, beyaz t-shirt, beyaz pantolon ve üzerine en az 2 beden büyük bir siyah ceket giymişti. Beyaz t-shirtünün üzerindeki o anlamsız baskıya hiç yorum yapmamak lazım aslında. 😀 Bu kadar çirkin olabilirdi bir t-shirt! Kıllı göğüs metaforunu çok yersiz kullanmamış mı?

Çılgın gelin ve damat geceyi havuza atlayarak sonlandırmışlar. Onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine! 😉

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here