Reese Witherspoon ismine pek aşina olmayabilirsiniz. Fakat yüzüne eminiz ki gayet aşinasınız. Peki nereden mi? Tabii ki her ay bir şekilde elimize geçen Avon kataloglarından 🙂 Sizin de çevrenizde bir değil bir kaç kişi vardır illa ki bu işi yapan. Gerçi olmasa da bekleme salonlarında dahi dergilerin arasından çıkar oldu bu Avon katalogları.

Reese Witherspoon kimdi bir hatırlayalım isterseniz.

Avon’un Yüzü Olarak Reese Witherspoon
Avon’un Yüzü Olarak Reese Witherspoon

.

Evet, şimdi kesinlikle hatırladınız değil mi? 🙂

Avon hayatımızın orta yerine ne kadar sızmış olursa olsun, şu anda ondan bahsetmeyeceğiz kusura bakmasın. Konumuz 26 Mart 2011 tarihinde 2. evliliğini yapan Reese Witherspoon ve Monique Lhuillier imzalı toz pembe rengindeki gelinliği!!

Renkli gelinliğe karşı her ne kadar ön yargılı olsak da bu çok çok açık tondaki toz pembe gelinliği sevdiğimizi itiraf etmeliyiz. Çünkü kesimi ve bizim favorimiz olan tül etek detayı hemen dikkatimizi çekti 😉  Fotoğraflar Hello! dergisinde çıktı çıkmasına ama biz çok detaylı fotoğraflar bulamadık maalesef. O yüzden beldeki kemer detayı hakkında yorum yapamıyoruz.

Elindeki çok uçuk yavruağzı rengindeki gülleri sevdik. Saç da, duvak da, makyaj da inanılmaz sade. Abartıdan olabildiğince uzak bir gelin olmuş Reese Witherspoon. Bir bütün olarak baktığımızda biz sevdik sonuç olarak. Peki ya siz?

Reese Witherspoon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here