Makyaj yaparken karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi de sabah sürdüğümüz farın öğlene doğru yok olması değil miii?? Tamamen yok olsa iyi ya parlıyor ya da göz kapağı çizgisinde yol yol birikip çok çirkin bir görüntü oluşturuyor. Hatta çok sıcak günlerde terle birleşerek göz çevremizin tamamını boyuyor. İşte tüm bunların önüne geçmek için yapmanız gerek minicik bir şey vaaar 😉 O da far sürmeden önce primer, yani far bazı sürmek.

Too faced Shadow Insurance göz farı bozulmalarına ve dağılmalarına karşı önceden yaptırılmış sigorta. Adı üzerinde değil mi zaten 🙂 Silikon bazlı primer cilt tonunu sabitliyor, göz üzerindeki çizgileri yumuşatarak göz farının daha kolay sürülmesini ve kalıcı olmasını sağlıyor. Bu fondöten kıvamlı, renksiz far bazı sayesinde aldığınız en ucuuuuz ya da kaba tabirle en dandik 😛 farı bile akşama kadar sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Kullandığınız far toz ya da krem, ne çeşit olursa olsun fark etmez. Herhangi bir akma, bulaşma ya da dağılma yaşamıyorsunuz.

Hele düğün,nişan, mezuniyet gibi özel günler için vazgeçilmez bir ürün. Sadece özel günlerde değil. Yağlı ten yapısına sahip olanlar ya da yazın terden far ve eyeliner tutamayanlar için birebir diyoruz bu ürün. Sephora’da bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here