Evlendiğimiz gün ayrıca en sevdiklerimizin, tüm sevdiklerimizin toplandığı gün… Milyonlarca anı aynı mekanda buluşuyor. O ‘anı’ ölümsüzleştirmenin bir başka yolunu paylaşacağız bugün sizlerle. Konukların hislerini paylaşacağı bir defter, bir not kağıdı ya da benzeri bir anı-eşya…

Ne dersiniz?

 

Şık bir kutunun üzerine, görenlere bunun bir "anı kutusu" olduğunu söyleyen güzel bir etiket yapıştırılabilir. Davetlilere dağıtılacak renkli kağıtların toplanmasıyla, müthiş bir anı kutusunun da sahibi olacaksınız.
Şık bir kutunun üzerine, görenlere bunun bir “anı kutusu” olduğunu söyleyen güzel bir etiket yapıştırılabilir. Davetlilere dağıtılacak renkli kağıtların toplanmasıyla, müthiş bir anı kutusunun da sahibi olacaksınız.

 

ani_defteri
Damatlık şeklinde bir anı defteri… Gelinliklisi de bulunabilir.
import-Guest_Book_Rustic_Theme_Wedding_Reception_Plaque_CUSTOM_PERSONALIZED-9bbac14ec70617eff545d9365c0261a1
Verniklenmiş, cilalanmış bir ağaç parçası üzerine basit bir cd kalemiyle alınan kısa notlar… Evinize koyulabilecek çok güzel bir anı-eşya!
MeYou_anidefteri
Bir matbaaya ya da photoshop’tan anlayan bir tanıdığınıza tasarlatacağınız böyle bir defteri çok uygun bir ücret karşılığı bir matbaadan bastırabilirsiniz. Tamamen size özel bir defter…
vazo
Sade bir vazonun üzerine sevdiklerinizin notları… Müthiş bir anı-eşya daha…
wedding-diy-wishing-tree-kit-500
Anı ağacı! Bulmak zor ama çok hoş bir tasarım…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here