Privenuptia Azra Modeli
Privenuptia Azra Modeli

Çoğumuzun bildiği gibi geçtiğimiz eylül ayında Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu evlenmişti. Begüm Kütük herkesin beğenisini toplayan Privenuptia Atelier’e ait kabarık etekli çok güzel bir gelinlik giymişti.
Privenuptia’nın internet sitesinde verilen bilgiye göre Begüm Kütük’ün giydiği gelinlik markanın ödül almış Azra modeliymiş. Bizi aylar öncesine geri dönmeye yönlendirip sizlerle bu bilgiyi paylaşmamıza neden olan şey ise önümüzdeki aylarda evlenecek olan bir arkadaşımızın da onlarca model denedikten sonra bu modelde karar kılması. Bu model oldukça kabarık, bol bol fırfır ve upuzun bir bir kuyruğu var. Yani tam da o klasik hayallerimizdeki gelinlik modeli 🙂

Privenuptia Azra Modeli

Bu arada zengin koleksiyonuyla Privenuptia Atelier, Pronovias’ı tahtından etmese de ona rakip olmaya başladı diyebiliriz. Sertab Erener’in geçen yaz verdiği Kuruçeşme konserinde markanın 3 modelini giymiş olması ve pek çok ünlünün yanı sıra Cem Yılmaz’ın da şahit olarak katıldığı Begüm Kütük-Erdil Yaşaroğlu düğünün basındaki yansımasının da bunda büyük bir payı var diye düşünüyoruz.

Nişantaşı, Erenköy, Antalya ve Bakü de mağazaları olan markanın merkez binası ise Kuyumcukent içindeki Wedding World’de. Mağazaya gittiğinizde farklı modellerin beğendiğiniz kısımlarını birleştirerek kendi modelinizi oluşturma imkanınız da var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here