Miss Defne Modaevi

Miss Defne Modaevi

1995 yılında İzmir’de açılan Defne Modaevi, o tarihten itibaren abiye ve gelinlik üretimi yapıyor. Sadece Türkiye pazarı onlara yetmemiş; Avrupa ve Arap ülkelerine de ihracat yapmaktalar. 2009’dan itibaren de bayiilik veriyorlarmış. Bakalım 2011 gelinlik modellerini beğenecek misiniz? Özellikle şatafat, fırfır, parıltı seven kokoş gelinler düşünülerek oluşturulmuş bir koleksiyon olduğunu düşünüyoruz. Sizce de öyle değil mi?

Miss Defne 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Miss Defne Modaevi”için “8 Yorum Yapılmış.

  1. çok güzel modeller var fakat 11 10 yaş için güzel elbieler yok mu

  2. abiyelerin gelinlikleriniz ve diğerleri harika sizi takip etmeye çalışıyorum başarılarınızın devamını dilerim=D

  3. katalgtaki ürünlerinizin kalitesi ile çalıştığınız gelinlik lerdekilerin kumaş, güpür kalitesi çok farklı insanları böyle kandırarak nereye kadar. çok dev firmalar gördük dürüst çalışmayan şimdi isimleri bile silindi gerçekten üzücü böyle isim yapmış firmaların böyle şeylerle uğraşması.bir gelinlik beğendim aynı malzemeyi kullanmadılar fark etmiyeceğimi düşündüler ama fark edince güler yüzlü elemanları birden değişti neyseki paramı geri alabildim fakat bana bir sürü zaman kaybettirdiler.çok üzdüler sizi her sitede facede kendi duvarımda herkese şikayet ediceğim başka gelinlerde benim gibi üzlmesin, madur olmasın diye.

  4. zeynep kır ısmım evlendım gelınlık gıyemedım durumumuz yok sızden bır gelınlık hedıye etmenızı rıca edıyorum eğer yardımcı olursanız cok mutlu olurum bende sıze hayır dualar ederım sımdıden tesekkurler

  5. harika çok güzel gelinlikler var beğendim ama abiyelerin neden kapalısı yok acaba