modern gelinlikler

Kadınlar minicik bir kız çocuğuyken okudukları masallardaki prenseslere özenirler hep. Sürekli kabarık etekler giyip taç takmayı hayal ederler. İşte bu gelinliği görür görmez aklınıza hemen o çocukken kurduğunuz hayalleriniz gelecek. Ana hatları oldukça sade olan gelinliğin etekleri ve tek askısı kelebeklerle hareketlendirilmiş. Kelebek figürleri el ile kesilip elbiseye tam ortalarından dikilmişler. Böylece serbest kalan kanatların uçmaya hazırmış gibi görüntüye sahip olması sağlanmış.

Özellikle romantik gelinlerin çok seveceğini düşündüğümüz bu modelde nikahtan sonra duvağınızı çıkartıp aynen resimdeki gibi tacınızla eğlenmeye devam edebilirsiniz. Bu sayede o hep hayal ettiğiniz bulutların üzerinden inmiş masal prensesinden hiç bir farkınız kalmayacağı kesin!

4 YORUMLAR

 1. paylaşımlarınız için cok teşekkür ederiz… siteniz gün geçtikçe şahane oluyor merakla yeni paylaşımlarınızı bekliyorum, okumaktan kendimi alamıyorum:) öptüm

 2. Merhaba bu gelinliğe bayıldım 🙂

  Nerede bulup deneyebilirim? Diktirirsem aynısı olmaz gibi geliyor… 🙁

  Yardımcı olursanız çok sevinirim 🙂

  • Merhaba Selin Hanım,
   Bu gelinlik online satış yapan Amerika kökenli BHLDN markasına ait. http://www.bhldn.com/
   Sitedeki fiyatı 3200 $. Denemeden satın alma riskine girilemeyecek bir tutar bu bizce 🙂 Form olarak benzer bir gelinlik deneyip, üzerinizdeki duruşunu beğendiğiniz takdirde diktirmeniz daha mantıklı gibi geliyor bize.
   Bu arada aynısı olmaz diye düşünmeyin daha da güzeli bile olabilir 🙂 Emin olun bizim terzilerimiz hiç bir detayı atlamazlar..

   • Miss Piggy verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim 🙂

    Son bir soru acaba istanbulda gelinlik diktirebilecegim mümkünse güleryüzlü bir terzi onerebilir misiniz? 🙂

    Dugun oncesi zaten gergin olacagim bari terzim beni mutlu etsin 😉

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here