Lily Allen & Sam Cooper ve Lily’nin Güzel Gelinliği

Lily Allen’ı, daha albümü çıkmadan önce kendi kişisel blog sayfasından tanır ve beğenirdik. Sonra Allright Still isimli albümü çıktı, yaptığı müziği de çok sevdik. Yaptığı müziğin yanı sıra giyimi kuşamıyla da bir adım öne çıkmayı başardı. Moda dünyasının büyük isimleriyle birlikte görmeye başladık onu. İkinci albümü It’s Not Me gene çok başarılıydı. Video kliplerin ise hepsi birbirinden güzel. Kısacası gönlümüze taht kurmuş bir şahsiyettir kendisi 😉

Sevgili Lily, geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşı Sam Cooper ile evlendi. Çift geçen sene bebeklerini kaybetmişlerdi ama şimdi Lily tekrar hamile. (Bu arada bu 1985 doğumlu olan Lily’nin önceki 2 düşüğünden sonra 3. hamileliği. Umuyoruz bu kez sağlıklı bir hamilelik geçirip, bebeğine kavuşur.)

Her neyse biz konumuza geri dönelim. Lily’nin Chanel ve Karl Lagerfield ile olan özel bağından ötürü, herkes Chanel bir gelinlik giyeceğini düşünüyordu. Ama sevimli Lily, Fransız tasarımcı Delphine Manivet’e ait 1920’lerden esinlenerek tasarlanmış bir gelinlik giydi.

Elbiseyi çok sevdik. Uzun kollu ve yayık yakalı dantel kısmın içinde, sweetheart yaka diye tabir edilen sutyen yaka da denilen straplez ve kuyruklu bir iç kısım vardı. (Bu kısım Düşes Kate’in gelinliğiyle benzerlik gösteriyor.) Detaylara gelirsek özellikle duvağa bayıldık. Yüzünün her iki tarafında kulaklarının üzerine gelecek şekilde yerleştirilmiş çiçekler de çok güzeldi. Bu sayede tam bir eski zaman gelini görüntüsü kazanmıştı. Diğer bir detay olan buket de çok güzeldi. Buketteki çiçekler sedef rengi, gök mavisi ve şeftali tonlarındaydı.

Lily Allen’ın Alyansı
Lily Allen & Sam Cooper
Lily Allen’ın Muhteşem Gelinliği

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here