Zarif ve şık gelinlik modelleri tasarımlarıyla bilinen İspanyol gelinlik markası Jesus Peiro , 2016 yılı için hazırladığı gelinlik modellerini şimdiden hazırlamış. Sadelik ve şıklığı beraberinde isteyen hanımlar için ilgi çekini tasarımları olan Jesus Peiro markasında ki gelinlik modelleri ile düğününüzü vazgeçilmez kılabilirsiniz.

Bolero platformu aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan Jesus Peiro gelinlik modelleri bu sezonda çok moda. Stil danışmanlarının önerdiği modeller arasında yer alan Jesus Peiro bolerolu gelinlik modelleri trend görünüm elde etmek isteyenler adına da oldukça idealdir.

Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 12 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 4 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 15 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 7

Kalın Asklı Jesus Peiro Gelinlik Modelleri

Son zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında yer alan kalın askılı Jesus Peiro gelinlik modellerini mini gelin şapkaları aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz gelinlik modellerini hafif bir makyaj aracılığı ile destekleyebilirsiniz. Tarzınızı ön plana çıkarmak isteyenlerdenseniz büyük taşlar aracılığı ile desteklenmiş kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

Prenses Etek Jesus Peiro Gelinlik Modelleri

Prenses etekli Jesus Peiro gelinlik modelleri ile trend kombinler hazırlamanın zamanı. Kusursuz görünmeniz adına oldukça ideal olan kabarık etekli Jesus Peiro gelinlik modellerini dantelli uzun duvaklar aracılığı ile destekleyebilirsiniz.

Uzun Kollu Jesus Peiro Gelinlik Modelleri

Duru ve sade güzelliğe sahip olmak isteyenlerdenseniz uzun kollu Jesus Peiro gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz gelinlik modellerini kurumuş çiçekler aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan taçlarla kombin edebilirsiniz. En özel Jesus Peiro gelinlik modelleri aracılığı ile tarz yaratmanın tam zamanı.

Dantel Detaylı Jesus Peiro Gelinlik Modelleri

Gelinliğinde olmazsa olmaz olarak dantel işleme isteyen gelin adayları için de Jesus Peiro markası, dantel detayını gelinlik tasarımlarında sıkça kullanmış. Tabi ki yine fazla abartıdan uzak, sadeliği koruyarak tasarımlarında yer vermiş.

Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 16 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 8 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 6 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 14 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 13 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 5 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 3 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 11 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 10 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 2 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 1 Jesus Peiro 2016 Gelinlik Modelleri - 9

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here