.

Oje sürdüğünüz gün ya da hemen bir sonraki gün sizin de ojeniz tırnak uçlarınızdan soyulmaya başlıyor mu?? Biz “eveeeet” diyen çoğunluktayız 🙂 Hadi soyulmadı diyelim bu seferde ellerinizi bir kaç defa yıkadıktan sonra ya renk matlaşıyor ya da çatlamalar oluyor. Eğer sürdüğünüz ojeyi daha uzun süre kullanmak ve tırnaklarınızda olağanüstü bir parlaklık istiyorsanız müthiş bir ürün bulduuuuuk!! İnternette minik bir araştırma yaptık. Sally Hansen‘ın mega parlaklık sağlayan bu cilası tırnakların en derinine kadar her katına nüfuz ediyormuş, ojenin de bütün katlarına işliyormuş ve su geçirmez koruyucu bir kalkan oluşturuyormuş. Bu sayede sürdüğünüz oje siz çıkarmak istemediğiniz sürece 8 güne kadar soyulma yapmıyor ve pasparlak kalıyoooor 🙂 Biz kullandık ve çok memnun kaldık!  Oje uygulama sonrası kuru tırnaklarınıza bir kat uyguluyorsunuz.  60 saniye içerisinde hemencecik kuruyor. İsterseniz 1-2 gün sonra  daha fazla parlaklık için tekrar sürebilirsiniz… Ürünün fiyatı 25 TL.

 

Özellikle düğün, nişan, mezuniyet gibi önemli günlerinizde manikür işini son güne bırakıp iki ayağınızı bir pabuca sokmak istemiyorsanız ideal bir ürün. Emin olun memnun kalacaksınız..

 

 

Bu arada ürünü kullandıktan sonra öğrendik ki Flomar da benzer bir ürüne sahipmiş. Adı Flormar Top Fluo. Fiyatı da oldukça uygun 5.70 TL. Ürün özelliklerinde yazdığına göre ojenizin çatlamasını ve matlaşmasını engellediği gibi ojenin üzerine tek kat sürüldüğünde floresan bir görüntü de sağlıyormuş. Biz Flormar marka olanını kullanmadık ama bunu da denemek lazım.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here