Gelinliğinize uygun olarak seçilmiş birbirinden özel ve farklı gelin saçı modeliyle düğününüzde parıldamak sizin elinizde. Her gelinlik modeline özgü farklı saç modeli önerilerini sizler için derledik. Bakalım hoşunuza gidecek mi?

Eğer biraz farklı bir tarz yaratmak isteyen bayanlardansanız, örgülü gelin saç modelini kullanabilirsiniz. Bu tarz saç modellerini özel aksesuarlar aracılığı ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Ya da eğer kısa saçlara sahipseniz postiş platformundan yararlanarak kusursuz güzelliğe merhaba diyebilirsiniz.

Örgülü Gelin Saçı Modelleri
Örgülü Gelin Saçı Modelleri

Düğününüzde prenses etek gelinlik modelini kullanıma alacaksanız dağınık topuz modelleri aracılığı ile marjinal formun elde edilmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Dağınık Topuz Gelin Saçı Modelleri
Dağınık Topuz Gelin Saçı Modelleri

Eğer balık etek gelinlik modellerini tercih etmek isteyenlerdenseniz dalgalı gelin saç modellerine merhaba diyebilirsiniz. Bu tarz saç modellerini taç aksesuarı aracılığı ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Dalgalı Gelin Saçı Modelleri
Dalgalı Gelin Saçı Modelleri

Kır düğünü yapmak isteyenlerdenseniz salaş dağınık bukleler sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır.  Farklılığın elde edilmesi adına oldukça ideal olan dağınık bukleler aynı zaman da modern görünümün ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır.

Dağınık Gelin Saçı Modelleri
Dağınık Gelin Saçı Modelleri

Göğüs dekoltesi ön planda olan gelinlik modellerini tercih edenlerdenseniz, örgü aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan sıkı topuz modellerinden yararlanabilirsiniz. Dantelli gelinlik modelleri aracılığı ile farklı bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz topuzunuzu renkli çiçekler aracılığı ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Eğer hareketli bir topuz yapacaksanız, aksesuar seçiminde dikkatli davranmanız gerekmektedir. Gösterişli taşlara sahip olan aksesuarlar bu tarz saç modellerinde karmaşıklığın ön plana çıkmasına sebep olacaktır.

Çiçekli Topuz Gelin Saçı Modelleri
Çiçekli Topuz Gelin Saçı Modelleri

Sizler de en özel gelin saçı önerileri aracılığı ile farklılığın ön plana çıkmasına imkân tanıyabilirsiniz. Gelin saçı önerileri ile düğününüzü farklı kılmanın tam zamanı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here