Artık 2011 gelinlik modelleri görücüye çıkarken, ünlü moda tasarımcılarına 2010 un en iyi gelinlik modelleri sorulmuş ve görüşlerine göre en iyi 6 altı gelinlik tasarımını belirlenmiş. Modellere bakıp eski tasarım olarak nitelendirmek biraz yanlış olur sanıyorum. Bu modellerden esinlenip kendi gelinlik modelinizi düşünebilirsiniz. İşte en beğenilen 6 gelinlik trendi.

Not: Resimlerin üzere tıklayıp büyük halini görebilirsiniz.

1 – Seksi ve vücuda oturan gelinlikler

Bu tip gelinlik tasarımlarıyla sezonun en ateşli çifti olmaya aday olabilirsiniz

Seksi ve vücuda oturan gelinlikler

 

2 – Balon Etek Tasarımları

Biraz daha standart tasarım gibi gözüken, bustiyer ve uzun etek tasarımlarının modası geçmeyecek gibi. Oldukça güzel duran ve dalgalı tasarımlar şık gözüküyor hala.

Şişkin Etek Gelinlik

3 – 50′ li yılların gelinlik tasarımları

Eski tasarımlar yine trend haline dönmüş durumda. 50′ li yılların gelinlik tasarımları 2010 yılında da oldukça şık gözüküyor.

Ellilerin gelinlikleri

4 – Deniz kızı stilinde gelinlik tasarımları

Üst tarafı vücuda oturan ve etek kısmı aşağı indikçe bollaşan, bu sebeple deniz kızı modeli denilen gelinlik tasarımları 2010 yılında oldukça trend gelinlik tasarımlarındandı

Deniz kızı gelinlikleri

5 – Diz altı gelinlike modelleri

Diğer standart tasarımlara göre daha rahat tarzda olan gelinlik modelleri oldukça şık gözüküyor. Etek boyu diz altında kaldığından geline rahat hareket imkanı sağlıyor

Kısa Etek Gelinlikler

6 – Yunan tanrıçası gelinlik modelleri

Tasarımların adı biraz garip gelse de resimlerden anlaşılacağı üzere, askılı olan gelinlik modelinin üst tarafı biraz daha salaş ve rahat hareket imkanı sağlıyor. Antik dönemi anımsatan gelinlik modellerini, dönem filmlerinden de hatırlayabilirsiniz.

Mitolojik Gelinlikler

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here